O Farrah

BISS & GCh & Ch & JCh Faithful Farrah Sirius Nova

 - Farrah -

 

Otec: ICh Sireva Drake

Matka: Ajda z Honsova sadu

Datum narození: 12.1.2008

Výška: 64 cm

Váha: 33 kg

DKK: 0/0

Rodokmen

Výstavní úspěchy

Pracovní úspěchy

Potvrzení DKK

Fotogalerie

 

 

Farrah se narodila v roce 2008 ze spojení anglické a česko-francouzské krve. Otcem Farrah je ICh Sireva Drake, přivezený do České republiky z prestižní Anglické chovatelské stanice Sireva, která odchovala mnoho šampiónů krásy i práce. "Drak" je pes mimořádných exteriérových kvalit, držitel šampionátů mnoha zemí. Matkou Farrah je česká fenka Ajda z Honsova sadu, jejichž kořeny sahají až do Francie - Chovatelská stanice de Fresnel.

Farrah je krásná a ušlechtilá fena, silné kostry, stříbřité barvy srsti. Má krásně utvářenou hlavu, rovný a pevný hřbet, výrazné předhrudí, hluboký hrudník, výborně úhlené končetiny a výbornou mechanikou pohybu. Díky bezchybné stavbě těla a výborné mechanice pohybu je držitelkou mnoha výstavních ocenění. Na výstavach u nás v České republice, ale také v zahraničí se stala mnohokrát Vítězem třídy, Nejlepší fenou v plemeni, Vítězem plemene. Na slovenské Speciální výstavě ohařů získala velice prestižní ocenění BISS - Absolutní Vítěz Speciálních výstav ohařů!!! V květnu 2010 byla nominovaná na nejprestižnější výstavu v Evropě a to na Cruft´s 2011. Dále je držitelkou titulu " Středo-Východoevropský Vítěz ". Farrah je také Junior Šampiónem a Šampiónem mnoha zemi a Grand Šampiónem Slovenska. O její velice úspěšné výstavní kariéře se vše dočtete po kliknutí zde

Farrah je energická fena s mimořádně milou, vyrovnanou, sebevědomou a naprosto nekonfliktní povahu. Miluje děti, dospělé lidi různého věku a také ostatní psy.  

Farrah je mimo jiné, obdarovaná také výbornými loveckými vlohami. Při práci v poli je pro ní charakteristické vytrvalé a daleké hledání a pevné vystavení zvěře. Čerstvou stopu sleduje s volným hlasem. Je vášnivá aportérka, výborná na dohledávkách zvěře. Díky výbornému nosu podává vynikající výsledky při práci na pobarvené stopě. V roce 2009 jsme se zůčastnily, se skvělými výsledky Zkoušek Vloh - I. cena a Podzimních Zkoušek - I. cena, 3. místo! V loňském roce 2010 jsme úspěšně absolvovaly Lesní zkoušky - II. cena a Barvařské zkoušky - I. cena a 3. místo! Farrah je celoročně využívaná v myslivecké praxi ( i mimo období honů ).