O Amber

JCh, CH Amber My Dream Silvespoir

- Amber -

Otec: ICH Scuba´s Inchmurrin           

Matka: CH Faithful Farrah Sirius Nova

Datum narození: 11.6.2011

Výška: 63 cm

Váha: 32kg

DKK: 0/0

Výstavní výsledky:

* Best In Show Junior ( KV Radošovce )

* Best In Show Fena ( KV Ostrava )

* Nejlepší pracovní výmarský ohař ( NV PL )

* Junior Šampión SK

* Šampión Česka

* Šampión Slovenská

* Šampión Polska

* Čekatel Grand Šampióna Česka

* Čekatel Grand Šampióna Slovenska

Pracovní výsledky:

*Zkoušky Vloh - I. cena, 1. místo - VÍTĚZ ZKOUŠEK 

*Podzimní Zkoušky - I. cena, 4. místo ( 296b./300b. ) 

Rodokmen

Fotogalerie

Amber je fenka z našeho 1. vrhu, z vrhu A.

    Jejím otcem je krásný a velice úspěšný pes žijící ve Švédsku - Scuba´s Inchmurrin - KAISER. Kaiser patří mezi nejůspěšnější pracovní psy ve Švédsku a zároveň je Interšampiónem C.I.B. a šampiónem krásy Švédska a Dánska. Více informací o otci Amber je k vidění ZDE.

    Matkou Amber je moje krásná a velice úspěšná fena - Faithful Farrah Sirius Nova - FARRAH. Farrah je šampiónkou krásy mnoha zemí a zároveň dosahovala i výborné výsledky na loveckých zkouškách ( ZV, PZ, BZ - I. cena, LZ - II. cena ) a hlavně v lovecké praxi. Více informací o matce Amber k vidění ZDE.

    Amber, celým jménem - AMBER MY DREAM - je přesně taková jako je i její jméno - je prostě "MŮJ SEN", můj splněný sen....

To co jsem ze spojení jejich rodičů očekávala naprosto splnila a každým dnem mne nepřestává překvapovat něčím novým... :-)

    Amber je krásná a ušlechtilá fenka stříbřité barvy srsti, středně silné kostry s nádherně modelovanou hlavou, rovným a pevným hřbetem, hlubokým hrudníkem, výrazným předhrudím a správným úhlením obou párů končetin.

Na výstavách vždy získala jen výborné hodnocení, stala se Junior BIS na výstavě v Radošovcích (SK), Nejlepší Fenou oblastní výstavy v Ostravě. Je Junior šampiónkou SK, Šampiónkou ČR, SK a PL.

    Amber je nejen krásná ale miluje to, pro co bylo toto plemeno vyšlechtěno, loveckou práci. Po obou svých rodičích získala výborné lovecké vlohy, pracuje s ohromnou chutí, ale zároveň je i lehce ovladatelná. Má daléké a prostorné hledání s pevným vystavením nalezené zvěře. Je výborný a nadšený aportér. Dívat se na to jak pracuje je radost. Na ZV získala I. cenu a stala se i Vítězem zkoušek, PZ absolvovala v I. ceně na 4. místě s 296 b. z 300b.

    To čeho si na ní nejvíc cením, je ale její úžasná povaha. Amber je velice bystrá a naprosto nekonfliktní fena, má ráda lidskou i psí společnost. Jelikož žije spolu s poloviční sestrou Bibi přímo se mnou, s mým manželem a našimi dětmi v domě, miluje i děti, se kterými ráda tráví svůj volný čas.