Novinky

Představujeme budoucího otce vrhu "A"

11.11.2010 12:40

    Dovolte, abychom Vás seznámili s budoucím otcem naše vrhu "A", který plánujeme na přelom Zima 2010/Jaro 2011. Najít toho pravého nebyl vůbec lehký úkol, ale podařilo se a my Vám s velkou radostí představujeme "Allyho" - Am Ch & Ir Sh Ch & GB Sh Ch, Inter. Ch, C.I.E. Ch Rivenwil Alabama Slammer JW,CD, JH, V. Veškeré informace o plánovaných štěňátkách a také o obou rodičich naleznete v sekci Štěňata-Vrh "A".

Přejeme krásný podzim Eva a Farrah

Hon na drobnou zvěř

08.11.2010 15:50

    V sobotu jsme se zůčastnili našeho prvního letošního honu, který pořádalo MS Tichá. Téměř během celého dne nám krásně svítilo sluníčko, takže byla radost trávit sobotu venku v přírodě. Farrah si do sytosti užila hledání a přinášení zvěře. Pár fotek jsem přidala do Fotogalerie, k vidění také zde.

Vaše Eva a Farrah

Barvařské zkoušky

30.10.2010 19:36

    Dnes jsme se s Farrah zúčastnily Barvařských zkoušek, které se konaly v lesích mysliveckého sdružení Třemešná. Až na velký vítr bylo počasí, organizace a celý průběh zkoušek perfektní. Farrah byla vedena na barvě jako vodič. Zkoušky jsme dokončily se 100 body v I. ceně a na krásném 3. místě !!!

 Všem přejeme krásný podzim Eva a Farrah

Lesní Zkoušky

10.10.2010 11:18

    Tuto sobotu 9. října, jsme se s Farrah zůčastnily Lesních Zkoušek, které se konaly v okrese Sokolov, v honitbě Krásno. Jak počasí, prostředí ve kterém se zkoušky konaly, tak i celá atmosféra byla velice příjemná. S Farrah jsme všechny disciplíny zvládly na I.cenu, ale osudnou se nám stala "vlečka s liškou", která nás přeřadila do II.ceny. Takže konečný výsledek Lesních zkoušek zní:II. cena 217/248 bodů.

Všem zůčastněným gratulujeme a děkujeme za příjemně strávený den.

Krásné a prosluněné "babí léto" přeje Eva a Farrah

Potvrzení o RTG vyšetření kyčelních kloubů

20.09.2010 12:07

    Ve čtvrtek nám přišlo dlouho očekávané potvrzení o RTG vyšetření na dysplazii kyčelních kloubů. Výsledek zní, že Farrah má ve věku 2 let a 8 měsíců zcela zdravé kyčle - DKK A/A ( Negativní - bez příznaků dysplazie kyčelních kloubů )!!! Z tohoto výsledku máme velikou radost, jelikož zdraví je to nejdůležitější!!! Potvrzení je k náhlednutí zde.

Všchny zdraví Eva a Farrah

Prešov ( SK ) - Speciální výstava ohařů- BISS, Dokončen Grandšampión SK

15.09.2010 18:49

     V neděli 12. září jsme vyrazili směr Slovenko - Prešov, na "Sdruženou Speciální výstavu ohařů", která se konala při třídenní "7. Národní výstavě psů". Počet přihlášených výmarských ohařů byl skutečně velice nízký, oproti české republice, kde je běžné vidět na Speciální či Klubové výstavě desítky až stovky zástupců plemene.

    Tuto Speciální Výstavu posuzoval český pan rozhodčí František Šimek, který nam zadal ve třídě šampiónu V1, CAC. Tímto třetím CACem jsme úspěšně dokončily GRANDŠAMPIÓNA SK !!! O chvíli později jsme si s Farrah vyběhaly i titul Nejlepší fena a o další chvíli i titul BOB - Vítěz plemene .

    Do závěrečných soutěží o titul "BISS - Vítěz Speciálních výstav", jsme nastoupily s ostatními BOB - vítězy pemen: Maďarský ohař, Německý drátosrstý ohař, Slovenský hrubosrstý ohař, Italský ohař a krátkosrstou kólii, které v tento den měly také Speciální Výstalu Kólií a Šeltií. Závěrečné soutěže posuzoval opět pan rozhodčí František Šimek, který nám k našemu milému překvapení, po pár uběhnutých kolečkách a předvedení v postoji zadal titul: BISS - VÍTĚZ SPECIÁLNÍCH VÝSTAV !!! Fotky z této výstavy naleznete ve Fotogalerii nebo po kliknutí zde.

Všechny zdraví Eva a Farrah

Kooonečně aktualizace :-)

19.08.2010 11:02

   

     Zdravíme všechny příznivce a také náhodné návštěvníky našich stránek a zároveň se omlouváme za naši dlouhou odmlku , která byla způsobena převážně pracovními povinnostmi, které nás doslova zavalily ... .

Takže co je u nás nového?

    V rámci možností s Farrah převážně procvičujeme disciplíny Lesních Zkoušek a Vodních prací. Do fotogalerie jsem přidala nové fotky z tohoto výcviku, foto můžete shlédnout také zde. Brzy přidám také video z aportu lišky. 

    Slibujeme, že další aktualita už na sebe nenechá tak dlouho čekat .

Mějte se krásně Vaše Eva a Farrah

Spuštěna Fotogalerie + info o našich plánech...

30.05.2010 20:48

     Tak už nám stránečky konečně fungují na 100% . Před chvíli jsem uvedla do chodu Fotogalerii, ve které přibyly také nové fotečky z našeho jarního, loveckého výcviků. K rychlému shlédnutí zde, nebo ve Fotogalerii - Z loveckého výcviku - Výcvik jaro 2010.

     Brzy na jaře, jsme s Farrah navázaly na zimou přerušený lovecký výcvik, ve kterém mně snad nikdy nepřestane mile překvapovat... , do práce se pustila s ohromnou chutí a nasazením. Také proto, jsem se rozhodla příštích pár měsíců věnovat všechen náš volný čas a energii hlavně do přípravy na Lesní zkoušky a Speciální zkoušky z vodních prací, půjde-li nám výcvik tak jako doposud, zkusíme v létě své štěstí na těchto zkouškách... .

Všechny zdraví Vaše Eva a Farrah

Úspěšný víkend...

18.05.2010 12:47

    

    Na úvod,

bych Vás ráda přivítala na našich nových stránkách, které se jmenují stejně, jako naše nová chovatelská stanice Silvespoir. Doufám, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet .

    Tak a teď k novinkám posledních dní... Tento víkend jsme strávili na Slovensku v Bratislavě, kde se konala dvoudenní výstava psů. V sobotu 15.5. to byla Mezinárodní výstava s možností získat nominaci na prestižní výstavu CRUFTS 2011. Farrah ve třídě Šampiónů získala od rakouského rozhodčího M. Kreinera - V1, CAC, CACIB, CRUFTS 2011 Qualification a započala Slovenského Grand Šampióna krásy. V neděli 16.5. to byla Středo-východoevropská výstava. Opět jsme nastoupily do třídy šampiónů a od maďarského rozhodčího S. Szabó si odnášely - V1, CAC, CACIB a titul Středo-východoevropský vítěz. Aspoň pár fotek z těchto dvou velice úspěšných výstavních akcí zde a kartičky s posudkama naleznete zde.

Pozdravy Všem posílají "holky Silvespoirky"

P.S. Prosím Vás, změňte si nás v odkazech..., díky :-).

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11