Vrh "A"

Štěňátka narozena 11.6.2011

 

        ICh Scuba´s Inchmurrin                      BISS  Faithful Farrah Sirius Nova

   " Kaiser "                                                          " Farrah "

 

Rodokmen štěňátek

 

    Nejsme množitelé, ale chovatelé, kteří se snaží u budoucích štěňátek docílit ideálního spojení exteriéru, loveckých vloh a vyrovnané povahy.

    Je samozřejmostí, že štěňátkům i matce bude poskytnuta naše maximální péče a láska. Štěňata budou výrůstat v domácím prostředí, s možností objevovat svět na naší zahradě. Matka i štěňátka budou krmena výhradně superprémiovým krmivem a bude jim poskytnuta ta nejlepší veterinární péče.

     K novým majitelům budou štěňátka odcházet v 8. týdnech, očkovaná, odčervená, tetovaná a socializovaná. Součástí socializace je, mimo jiné, navykání štěňátek na cizí prostředí, běžný ruch domácnosti ( myčka, pračka, ... ), učí se základním hygienickým návykům ( stříhání drápků, čištění očí, číštění uší,... ), seznamování s novými lidmi, dětmi, psy a hlavně je součástí socializace MAZLENÍ :-)!!! Do nových domovů si naši nejmenší odnesou také výbavičku: pytlík supeprémiového krmiva, PET PAS, kupní smlouvu, tištěné rady ohledně krmení a výchovy a drobnost do nového domova.

     Pro naše štěňátka chceme jen to nejlepší, proto si budeme, okolo 4. týdne věku štěňátek, zvát zájemce na nezávaznou schůzku.    

    U štěňátek z tohoto vyjímečného spojení předpokládáme silnou kostru, vynikající exteriér, mimořádné lovecké vlohy a vyrovnanou a milou povahu. Štěňátka budou velice vhodná na výstavy, pro práci, ale také jako milující rodinní společníci.   

    Již nyní máme pár vážných zájemců, proto mne v případě zájmu o štěňátko neváhejte e-mailem nebo telefonicky kontaktovat - Kontakt.