VRH F

* * * ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA * * *

- předpokládaný termín narození kolem 17.5.2018 -

Podrobné informace o rodičích

*** ZDE ***

 

    Naše chovatelská stanice se snaží u budoucích štěňátek docílit ideálního spojení exteriéru, loveckých vloh a vyrovnané povahy.

    Je samozřejmostí, že štěňátkům i jejich matce je poskytnuta naše maximální péče a láska. Štěňátka vyrůstají v domácím prostředí, s možností objevovat svět na naší zahradě. Matka i štěňátka jsou krmena výhradně superprémiovým krmivem a je jim poskytnuta ta nejlepší veterinární péče.

     K novým majitelům štěňátka odcházejí v 8. týdnu života, očkovaná, odčervená, čipovaná a socializovaná. Součástí socializace je, mimo jiné, navykání štěňátek na cizí prostředí, běžný ruch domácnosti ( myčka, pračka, ... ), učí se základním hygienickým návykům ( stříhání drápků, čištění očí, číštění uší,... ), seznamování s novými lidmi, dětmi, psy a hlavně je součástí socializace MAZLENÍ :-)!!! Do nových domovů si naši nejmenší odnášejí také výbavičku: pytlík supeprémiového krmiva, PET PAS, kupní smlouvu, tištěné rady ohledně krmení a výchovy a drobnost do nového domova.

     Pro naše štěňátka chceme jen to nejlepší, proto si zájemce o štěňátko zveme na nezávaznou schůzku ještě ořed odběrem, abychom se navzájem lépe poznali.     

V případě zájmu o štěňátko z naší CHS nás neváhejte kontaktovat.