Otec vrhu "A"

ICh, Ch Scuba´s Inchmurrin

- Kaiser -

 

Otec: Billy Des Brumes Des Bois 

Matka: BIS, Ch Scuba´s Gold Strike 

Datum narození: 2.3.2006

Výška: 66 cm

Váha: 36 kg

DKK: A/A

Rodokmen

Výstavní úspěchy

Pracovní úspěchy

Potvrzení DKK

Fotogalerie

 

Kaiser se narodil v roce 2006 ve známe a velice uznávané chovatelské stanici Scuba´s. Z této švédské chovatelské stanice vzešlo mnoho šampiónů práce a exteriéru. Kaiser pochází ze spojení dvou elitních pracovních linii. V jeho rodokmenu nalezneme mnoho velice úspěšných psů jak z otcovy tak z matčiny strany. Jsou mezi nimi jedinci bezchybného exteriéru - šampióni krásy, Interšampióni, držitelé titulu BIS a také držitelé pracovních Field trial šampionátů!!! Otcem Kaisera je pracovně mimořádně nadaný pes Billy Des Brumes Des Bois - "Billy" žijící v Belgii, kterému koluje v žilách belgicko-francouzská krev. Billy má mnoho pracovních úspěchů. V roce 2004 se mimo jiné, ve své zemi umístil na úžasném třetím místě v soutěži o pracovně nejúspěšnějšího psa roku 2004!!! Matkou je krásná a opět pracovně mimořádně nadaná švédská fena Scuba´s Gold Strike - "Carma", které v žilách koluje švédsko-australská ktrev. Tato fena je Šampiónka

 Švédska, držitelka titulu BIS 3, BIS ( Absolutní Vítěz celé výstavy!!! ) a mnoha dálších prestižních titulu. Carma je nej krásná, ale také pracovně velice nadaná. Je držitelka titulu Field trial Šampión a Šampiónka práce na pobarvené stopě!!!

Kaiser je krásný a ušlechtilý pes středně silné kostry, sříbřité barvy srsti. Má nádherně modelovanou hlavu s inteligentním výrazem, pevný a rovný hřbet, hluboký hrudník, výborné úhlení předních a zadních končetin, skvělou a prostornou mechaniku pohybu. Kaiser se na vystavách ve Švédsku a v Dánsku umístíl vždy na předních příčkách. Mnohokrát vyhrál svou třídu, stal se nejlepším psem v plemeni, nejlepším jedincem v plemeni a také nejlepším jedincem celé sedmé skupiny!!! Je držitelem Švédského a Dánského šampionátu krásy a také prestižního titulu Interšampión C.I.B*!!! O jeho úspěšné výstavní kariéře se podrobněji dočtete po kliknutí zde.

Kaiser žije spolu s dalšími psy v domácnosti svých majitelů a jejích malé tří leté dcerky. Je to pes s mimořádně milou povahou, miluje děti, se kterými dokáže trávit spoustu času hraním a dováděním, dospělé lidi a je zcela bezkonfliktní mezi ostatními psy. Miluje relaxováni doma na gauči, ale také pobyt venku v přírodě.

 

Kaiser pochází ze spojení dvou elitních pracovních linii, jak jsem se již zmínila na začátku Kaiserova životopisu. To co se z tohoto spojení očekávalo se do puntíku splnilo :-). Kaiser je obdarován až obdivuhodnými loveckými vlohami. Práce je pro něj vším. Je to lehce ovladatelný pes, vše dělá s radostí a pro radost svého vůdce. Při práci na poli je "nezničitelný"! Hledá s neuvěřitelnou rychlostí, žádná zvěř mu díky vynikajicímu nosu "neunikne", vše pevně vystaví. Kaiser je také vášnivý aportér, výborný na dohledávkách zvěře. Miluje práci ve vodě. Jeho silnou doménou je také práce na pobarvené stopě. Za vše mluví jeho vynikající pracovní výsledky. Je to téměř neuvěřitelné, ale již ve 14 měsících se stal Švédským Šampiónem práce na pobarvené stopě!!! Ve tři a půl roce se stal švédským Field trial šampiónem - k získáni tohoto prestižního titulu je potřeba obdržet 1x 1. cenu ve třídě otevřené a poté 2x 1. cenu v Elitní třídě!!! Kaiser má na svém kontě mnoho úspěšně složených zkoušek jak z práce na pobarvené stopě, z práce na poli, z práce ve vodě tak také z přinášení. Kaiser je pouze pátým švédským výmarským ohařem, který je držietelem tří různých šampionátů - Šampión krásy, Field trial Šampión a Šampión práce na pobarvené stopě!!! Toto je vskutku obdivuhodné!!! Kaiser je maximálně využiván v myslivecké praxi. O jeho úspěšné pracovní kariéře se podrobněji dočtete po kliknutí zde.

Kaiser je již také zasloužilým otcem. Na své potomky předává svůj "úsměv", svoje vynikající lovecké vlohy, milující povahu a vynikající zdravotní stav. Převážná část jeho potomků má z RTG vyšetření kyčlí naměřenou hodnotu A!!!